Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/29287
Назва: Проєктування колекції одягу та взуття на основі апсайклінгу джинсових виробів та технології печворк
Інші назви: Designing a clothing and footwear collection based on upcycling denim products and patchwork technology
Автори: Макаренко, О. А.
Водзінська, О. І.
Ключові слова: апсайклінг
технології печворк
сукні
вживані матеріали
усвідомлене споживання
upcycling
dresses
patchwork technologies
used materials
conscious consumption
Дата публікації: 15-лис-2024
Видавництво: Київський національний університет технологій та дизайну
Бібліографічний опис: Макаренко О. А. Проєктування колекції одягу та взуття на основі апсайклінгу джинсових виробів та технології печворк / О. А. Макаренко, О. І. Водзінська // Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості : матеріали V Всеукраїнської конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених, м. Київ, 15 листопада 2024 року. – Т. 1. – Київ : КНУТД, 2024. – С. 319–328.
Короткий огляд (реферат): Статтю присвячено питанням проєктування та виготовлення колекції виробів індустрії моди (одягу та взуття) на основі апсайклінгу джинсових виробів. Визначено сферу споживання, описано групу споживачів виробів колекції за біологічними, емоційно-психологічними та соціально-демографічними ознаками. Проаналізовано умови використання виробів, та, як результат, складено габітус споживача. Визначено споживчі вимоги до виробів колекції, які проранжовано по ступеню значимості. Обрано апсайклінг як основу для створення колекції виробів. Виконано аналіз технологій виготовлення швейних виробів на основі апсайклінгу та запропоновано класифікацію видів апсайклінгу в залежності від технологій виконання. Запропоновано ескізний ряд моделей колекції жіночого одягу (сукні) з деніму та взуття (туфлі-човники), як доповнення. Виготовлено зразки суконь та взуття з вживаного деніму у техніці печворк, використовуючи чергування світлих та темних елементів для створення динамічного образу моделей. Зразки виробів колекції виготовлено в матеріалі особисто авторами в умовах навчальних лабораторій кафедри технології моди КНУТД.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/29287
Розташовується у зібраннях:Кафедра моди та стилю (МС)
Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
зам. 2141 Т1 -Інноватика в освіті-319-328.pdf666,43 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.